Şirketimiz 20 yılı aşkın bilgi hizmet ve teknolojik deneyimi ile kendi sektöründe örnek öncü güvenilir bir kuruluş olarak çalışmaktadır

info@egetoros.com
0232 781 23 23

EGE TOROS ŞİRKETLER GRUBU.

Ticari yaşamımıza, 1996 yılında Boru Profil sektörü alanında hizmet vermek gayesi ile Sn.Suphi TOROS tarafından, İzmir 1.sanayi Sitesinde 100 mt2 lik dükkanda “Toroslar Boru” adı altında firmamızın kurulmasıyla yıllar sürecek temelimizin başlangıcı atılmıştır.

2001 yılında gittikçe büyüyen firmamız ; Ege Toros Boru Profil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak kurumsal bir yapıya kavuşarak 2005 yılında İzmir Kemalpaşa ilçesinde 3000 m2 açık 1500 m2 kapalı alan 2010 yılında İzmir Menderes ilçesinde 10.000 m2 açık 5000 m2 kapalı alan kurarak faaliyetlerine devam etmiştir.

Genç ve dinamik yapısı ile başarılı yolculuğuna devam ederken, dönemin ve sektörün ihtiyaçlarını çok iyi gözlemleyip, yatırımlarını bu çerçevede sürdürmeye devam eden firmamız gelen talepler doğrultusunda 2019 yılında yapı grubuna girerek SCC Toros Çelik Yapı A.Ş. kurulmuştur.

Her zaman istihdam sağlamak amacı ile ekonomiye değer katmayı vizyon edinen firmamız; İzmir Torbalı'da 2019 yılında başladığı 1.5 yılda sadece kendi öz kaynaklarını kullanarak inşaası biten 35.000 m2 si açık 20.000 m2 si kapalı olarak 25 yılı aşkın süredir devam ettirdiğimiz ticari yaşamımıza, Sandviç Panel , Trapez Hattı, Abkant, Giyotin ve Endüstriyel üretim yatırımını da ekleyerek, sanayici kimliğimiz ile birlikte yolumuza emin adımlar ile devam etmektedir.

Satış kalemlerimizi oluşturan, Boru, Profil ,Lama,Silme, Hadde ,Sac tüm metal mamüllerini Yapı grubunda Osb,Camyünü,Taşyünü, Board, Boardex, Alçıpan çeşitleri ve kendi markamız ile üretimini gerçekleştirmeye başladığımız Ege Panel ve tamamlayıcı ürünlerimizi, sektörün hizmetine sunarken, 2021 yılının şubat ayında ilk ihracatımızı da Almanya’ya yapmanın gururunu yaşadık.

Demir çelik ve yapı sektörü firmalarının ihtiyaçları doğrultusundaki, birinci sınıf ve geniş ürün yelpazesini de stoklarımızda bulundurarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermek en birincil prensibimiz olmuştur.

2021 yılında Ege Toros Şirketler Grubu olarak faaliyetlerine sektörün ve bölgesinin gereksinimlerini sürekli düşünen firmamız ; yeni bir yön yeni bir yapılanma ve yeni bir yüz olarak değişikliğe gitmiş tüm depolarını ve logomuzu aynı kurumsal renk yaparak gücüne değer katmıştır.

Yapmakta olduğu yatırımlar ile sürekli büyümekte ve uluslararası platformda bir oyuncu olma hedefiyle Ülkesine ve Ekonomisine katma değer sağlamak en büyük amacımızdır.

Ege Toros Şirketler Grubu, bugün 100 aşan personel 48,000 mt açık alan 27,000 mt kapalı alan olmak üzere üretimini, istihdamını, satışını ve en önemlisi Ticarette dürüstlük ve güven ilkesini benimseyen politikasını sürdürmeye devam edecektir.

 

Saygılarımızla